Fotorámiky na stenu

ramik na fotku

Fotorámiky sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo fotorámiky skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami. Jemný dizajn rámu zaisťuje, že sa motív dostane do popredia. Rám je vyrobený z kvalitného dreva.

Fotorámiky na viec fotiek

Fotoramik predaj

Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov? Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov.

 

Väčšie rámy sú v prevedení na stenu. Rámy slúžia pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, preto su univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Umožňuju kedykoľvek rýchle fotorámiky vymenenie obrazu. Rámy sú jemné, moderné, vhodné pre plagáty a umelecké výtvory. Rámy sú vybavené sklom s brúsenými hranami, ktoré zaisťuje bezpečné zmeny obrazu bez rizika zranenia.