Staré rámy na obrazy

rámy na obrazy

Rám na obraz sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Rám na obrazy je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie.

Ozdobte svoj domov svojimi rámy na obrazy obľúbenými obrázkami a fotografiami.  Rám vám ponúka možnosť vytvoriť individuálny a variabilný dekoratívny prvok vo vašom interiéri. Nenechávajte svoje fotky ležať v zásuvke, ale zútulnite domov alebo pracovisko originálne.

 

Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.

Rámy na obrazy lacne

stare rámy na obrazy

Sortiment neustále obnovujeme podľa nových vzorov a farieb, na obrázkoch je len zopár vzorov. Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku. Z našej súčasnej ponuky je teno veľmi štýlový a moderný rám, ktorý skutočne vyhovuje každému domácemu štýlu.