Klip rám 30x40 na obraz

klip ram 30x40

Klip rám 30x40 sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Rám na obrazy je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Vďaka jednoduchému čistému prevedeniu a neutrálnemu vzhľadu je možné ho aplikovať na stenu v akomkoľvek interiéri bez toho, aby narušil jeho štýl.

Klip rám 30x40 cm predaj

kli ramy 30x40

Sortiment neustále obnovujeme podľa nových vzorov a farieb, na obrázkoch je len zopár vzorov. Kvalitnejšie antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Menšie rámčeky sú prispôsobené obyčajne na postavenie na stôl na ležato i na stojato a pre zavesenie na stenu. Rámy sú vybavené sklom s brúsenými hranami, ktoré zaisťuje bezpečné zmeny obrazu bez rizika zranenia.

 

Väčšie rámy sú v prevedení na stenu. Rámy slúžia pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, preto su univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Umožňuju kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu. Klip rám 30x40 je univerzálny rám s nadčasovou atmosférou. Pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, čo je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok.

 

Cena je priamo umerná rozmeru rámu.